Tvorba webů na WordPressu

Potřebujete připravit firemní web? Představit produkt nebo službu na mikrostránce? Chcete vytvořit blog? Chcete prodávat pomocí e-shopu na WooCommerce? Chcete vícejazyčný web nebo nějakou specialitu? Rád vám pomohu. WordPress je velmi flexibilní.

S WordPressem pracuji od roku 2008 a vím, v čem jsou jeho přednosti i jeho slabiny. Umím udělat atraktivní a funkční webové stránky splňující kritéria současnosti. Tvorbu stránek na WordPressu také školím a jsem připraven vám odpovědět na veškeré vaše dotazy a naučit vás s hotovým webem samostatně pracovat.

Pokud na to nemáte kapacity, postarám se o web a jeho aktualizaci (jak systémovou tak obsahovou) za vás. Při tvorbě pomohu také s formulací cílů a požadavků na nové stránky a pomohu vám jich dosáhnout.

N

12 let praxe s WordPressem

N

U práce přemýšlím

N

Jsem samostatný

N

Používám ověřená řešení

N

Jsem marketér i grafik

N

Pomohu s koncepcí stránek

N

Navrhnu atraktivní vzhled

N

Tvořím velké i malé weby

N

Pomohu s přípravou obsahu

N

Upravím texty a informace

N

Vytvořím grafické prvky

N

Upravím fotky dle potřeby

N

Drobnosti si doprogramuju

N

Šablony si nastyluju sám

N

Před spuštěním vše otestuji

N

Specializuji se na DIVI

N

Základní SEO je samozřejmostí

N

Zaškolím vás v obsluze webu

N

Mohu obsah dále spravovat

N

Ohlídám jeho bezpečný chod

N

Budeme jej moci dále rozvíjet

K

Nenaprogramuji pluginy

K

Nenakóduji vlastní šablonu

Poznámka: Jsou i věci, se kterými vám nepomohu. Nechci pracovat na projektech, které jsou nemorální, neetické, politické, ezoterické nebo jakkoliv náboženské.

UKÁZKY MÉ PRÁCE

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.

Ondřej Neff

vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

“Hodně dlouho jsem řešila redesign firemních stránek. Až teprve s Honzou jsem nabyla přesvědčení, že on je tím, kdo mi může opravdu dodat kvalitní práci a support při správě mého webu. Kromě samotného zpracování dohlížel i nad mými nápady, aby vše mělo hlavu a patu a vše dotahoval do plně funkčního, ale čistého a přehledného webu. Z nových stránek jsem nadšená a z Honzova velmi profesionálního přístupu ještě víc.”

Veronika Preti

majitelka, Ateliér fotografické praxe

Více doporučení od dalších 50 spokojených zákazníků si můžete přečíst zde.

Začít chat
Chcete se zeptat?
👋 Dobrý den, máte rychlý dotaz? Sem s ním. Jinak bude snazší si zavolat. 📲 V pracovní dny od 8 do 17 hodin.