Tvorba webů na WordPressu

Potřebujete připravit firemní web? Představit produkt nebo službu na mikrostránce? Chcete vytvořit blog? Chcete prodávat pomocí e-shopu na WooCommerce? Chcete vícejazyčný web nebo nějakou specialitu? Rád vám pomohu. WordPress je velmi flexibilní.

S WordPressem pracuji od roku 2008 a vím, v čem jsou jeho přednosti i jeho slabiny. Umím udělat atraktivní a funkční webové stránky splňující současné požadavky. Tvorbu stránek na WordPressu také školím a jsem připraven vám odpovědět na veškeré vaše dotazy a naučit vás s hotovým webem samostatně pracovat.

Pokud na to nemáte kapacity, postarám se o web a jeho aktualizaci (jak systémovou tak obsahovou) za vás. Při tvorbě pomohu také s formulací cílů a požadavků na nové stránky a pomohu vám jich dosáhnout.

S čím vám pomohu a s čím ne?

N

12 let praxe s WordPressem

N

U práce přemýšlím

N

Jsem samostatný

N

Používám ověřená řešení

N

Jsem marketér i grafik

N

Pomohu s koncepcí stránek

N

Navrhnu atraktivní vzhled

N

Tvořím velké i malé weby

N

Pomohu s přípravou obsahu

N

Upravím texty a informace

N

Vytvořím grafické prvky

N

Upravím fotky dle potřeby

N

Drobnosti si doprogramuju

N

Šablony si nastyluju sám

N

Před spuštěním vše otestuji

N

Specializuji se na DIVI

N

Základní SEO je samozřejmostí

N

Zaškolím vás v obsluze webu

N

Mohu obsah dále spravovat

N

Ohlídám jeho bezpečný chod

N

Budeme jej moci dále rozvíjet

K

Nenaprogramuji pluginy

K

Nenakóduji vlastní šablonu

Poznámka: Jsou i věci, se kterými vám nepomohu. Nechci pracovat na projektech, které jsou nemorální, neetické, politické, ezoterické nebo jakkoliv náboženské.

Ukázky mé práce:

WordPress

Adobe

Affinity

HTML

CSS

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.

Ondřej Neff
vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

S Honzou spolupracuji již přes 3 roky a za tu dobu si dovolím říct, že kromě obchodních partnerů se z nás stali i přátelé. Honza se podílí na všech mých projektech ať už ze strany tvorby webových stránek, grafických návrhů, reklamních materiálů nebo marketingových konzultací. Vždy perfektně reaguje, je ochoten se se mnou potkat i osobně, zkonzultovat mé nápady a dát tomu jasný směr a strategii. Oceňuji především to, že i když jsem pro něho spíše menší a nezajímavý zákazník, je vůči mě loajální, vždy jsme schopni individuálně se domluvit na ceně a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Pokud hledáte dlouhodobého partnera pro správu webů a marketingových strategií, už nemusíte.

Michal Doubek
konzultant a lektor finanční gramotnosti

Více doporučení od dalších 55 spokojených zákazníků si můžete přečíst zde a zde.