Marketing pro živnostníky a podnikatele

Mám široký záběr znalostí a dovedností na profesionální úrovni – prošel jsem několika reklamními agenturami a téměř 6 let jsem v nadnárodní korporaci zajišťoval online marketing včetně sociálních sítí, grafiku tiskovin, obalů, webdesign a tvorbu www stránek. Grafikou, tvorbou webových stránek a marketingem se bavím od roku 2001 a živím nepřetržitě od roku 2006.

Umím vám tedy pomoci při tvorbě marketingové strategie při rozjezdu podnikání, uvádění nového produktu na trh nebo když zkrátka potřebujete svěží vítr do plachet a zpětnou vazbu od někoho nezaujatého.

Co bych to byl za marketéra, kdybych své vědomosti nevyužíval a netestoval na vlastních výdělečných projektech. Prvním jsou cool sportovní dresy na míru pod značkou OblečSvůjTým.cz, další je vlastní značka sportovního oblečení 5 am sportswear. 

Poznámka: Jsou i věci, se kterými vám nepomohu. Nechci pracovat na projektech, které jsou nemorální, neetické, politické, ezoterické nebo jakkoliv náboženské.

Chcete profesionální přístup, dobře poradit, čerstvé nápady, kreativního člověka, někoho na koho se můžete opravdu spolehnout? Honza Barbořík se společností Devenio Vám to na 100 % splní. Za své peníze dostanete skvělý výsledek bez tahání za nos. Radost spolupracovat.

Martin Rakušan

provozovatel e-shopu s granulemi pro psy, krmivy pro kočky a chovatelskými potřebami, www.fajnkrmiva.cz

“S klidným svědomím mohu doporučit firmu Devenio ke spolupráci i Vám. Vytvořili pro nás mimo jiné koncept prezentací a webů, které sklidily mimořádný úspěch a zároveň přinesly i výsledky ve formě zvýšení obratů firmy.”

Jiří Kříž

jednatel, Unisavers s.r.o.

Více doporučení od dalších 44 spokojených zákazníků si můžete přečíst zde.

Mám dvanáctileté zkušenosti s tvorbou webových stránek na světově nejrozšířenějším systému WordPress, který také školím a přednáším.
Druhou mou specializací je tvorba e-shopů na Shoptetu.

Grafikou a marketingem se živím od roku 2006. Mám praxi v on-line i off-line marketingu pro B2B, B2C a RETAIL. Navrhuji a pomáhám realizovat marketingové strategie pro živnostníky, malé a střední firmy. 

Nejsem teoretik, vše aplikuji také na vlastní úspěšné projekty. 

Píši blog o marketingu, o práci na dálkujsem na volné noze a najdete mě také na Twitteru.

Můj profesní životopis najdete také na LinkedIn - můžeme navázat spojení i tam.

Jo a trénuju na triatlon.

Rozhovory

Kde ještě si můžete přečíst mé články?

Začít chat
Chcete se zeptat?
👋 Dobrý den, máte rychlý dotaz? Sem s ním. Jinak bude snazší si zavolat. 📲 V pracovní dny od 8 do 17 hodin.