Marketing pro živnostníky a podnikatele.

Mám široký záběr znalostí a dovedností na profesionální úrovni – prošel jsem několika reklamními agenturami a téměř 6 let jsem v nadnárodní korporaci zajišťoval online marketing včetně sociálních sítí, grafiku tiskovin, obalů, webdesign a tvorbu www stránek. Grafikou, tvorbou webových stránek a marketingem se bavím od roku 2001 a živím nepřetržitě od roku 2006.

Umím vám tedy pomoci při tvorbě marketingové strategie při rozjezdu podnikání, uvádění nového produktu na trh nebo když zkrátka potřebujete svěží vítr do plachet a zpětnou vazbu od někoho nezaujatého.

Co bych to byl za marketéra, kdybych své vědomosti nevyužíval a netestoval na vlastních výdělečných projektech. Prvním jsou cool sportovní dresy na míru pod značkou OblečSvůjTým.cz, další je vlastní značka sportovního oblečení 5 am sportswear. 

Poznámka: Jsou i věci, se kterými vám nepomohu. Nechci pracovat na projektech, které jsou nemorální, neetické, politické, ezoterické nebo jakkoliv náboženské.

Chcete profesionální přístup, dobře poradit, čerstvé nápady, kreativního člověka, někoho na koho se můžete opravdu spolehnout? Honza Barbořík se společností Devenio Vám to na 100 % splní. Za své peníze dostanete skvělý výsledek bez tahání za nos. Radost spolupracovat.

Martin Rakušan
provozovatel e-shopu s granulemi pro psy, krmivy pro kočky a chovatelskými potřebami

Pro internetovou sázkovou kancelář KAJOTbet se Honza podílel se na tvorbě vizuálního stylu značky. Vždy jsme se od něj dočkali profesionálního výstupu, který jsme obdrželi ve smluvený termín, v požadované ceně a v nadstandardní kvalitě. Na vzájemné spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti, kreativního a proaktivního přístupu, samostatného logického uvažování a schopnosti věci dotahovat do požadovaného stavu.

Mgr. Michal Binka
SEO konzultant a online marketér

Více doporučení od dalších 55 spokojených zákazníků si můžete přečíst zde a zde.

Důvěřují mi i zahraniční klienti.

Například z Itálie, Anglie, Německa, Srbska, Slovenska, Bulharska, Egypta, Singapuru i Číny.

Rozhovory dávám jen občas, raději pracuji.

Články píšu zde na blog, občas i jinam.